Ročník 2018/2019

To, že táto sezóna bude extrémne úspešná nám mohli predpovedať už prvé turnaje sezóny, teda Satelity. V Českom Hluku Veronika Drobová vybojovala perfektné tretie miesto a odštartovala svoju medailovú žatvu na túto sezónu.
Počas celej sezóny deti zbierali úspechy aj na poliach turnajov SPM, avšak medaile im vždy nakoniec ušli. Rebríčkovo sa do TOP8 v slovenskom rebríčku dostali počas sezóny až traja naši hráči. Milanko Godál v najmladších žiakoch chvíľku figuroval na siedmom mieste a Adamko Ódor rovnako v najmladších žiakoch na siedmom mieste. Najvyššie sa v celoslovenskom rebríčku vyšplhala až na šiestu priečku Noemi Némethová.
V krajských turnajoch bola už situácia úplne iná. V najmladších žiakoch Adamko Ódor uchmatol jedno zlato a Milanko Godál dva bronzy. V mladších žiakoch ešte na konci roka stihol Paťo Godál vybojovať jednu bronzovú medailu, kým ho vek posunul do starších žiakoch. V starších žiakoch dokázal tiež vybojovať jednu bronzovú medailu. Dievčatá si medaily podelili dvakrát rovnako, keď v dorastenkách bola Noemi Némethová dvakrát druhá a Veronika Drobová dvakrát tretia. V starších žiačkách Veronika Drobová premenila oba svoje štarty na víťazstvo a po zisku dvoch zlatých medailí si odnášala aj pohár víťazky Bodovacích Turnajov Mládeže BA-TT.
Na Majstrovstvách kraja naši zverenci opäť pobrali nejednu medailu. V najmladších žiakoch skončil Adamko Droba strieborný a Milanko Godál s Adamkom Ódorom bronzoví. Veronika Drobová si odniesla hneď dve medaily, keď v starších žiačkach skončila na tretej priečke a v dorastenkách si polepšila ešte o jedno miesto a skončila druhá.
Úplný záver sezóny boli Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov. Tento rok zahrali dievčatá perfektne štvorhry. Najprv v starších žiačkach skončili Veronika Drobová spolu s Noemi Némethovou bronzové a neskôr v kategórií dorastencov Veronika Drobová vybojovala po boku Kika Doubeka (K. Ves) rovnako bronzovú medailu zo zmiešanej štvorhry.
Všetkým gratulujeme za perfektnú sezónu a držíme palce, aby sme o rok mohli znovu takto pozitívne rekapitulovať a aby zbierka medailí a úspechov bola ešte o niečo krajšia.