Šieste kolo sme odohrali na ihriskách v Nižnej a v Ružomberku. V Nižnej sme potvrdili úlohu favorita a vyhrali sme 6:1, ale tri päťsetové zápasy ukázali, že v extralige neexistuje "povinná jazda". V Ružomberku sme síce podali bojovný výkon, ale domáci ukázali oprávnenosť postupu do prvej šestky a zápas mali pod kontrolou... Škoda, že v oboch zápasoch sa našli súperi, ktorí by sa mali jemne povedané zamysliť nad svojím správaním počas stretnutia...

TJ STO Nižná A 1:6 STK DNV A

ŠKST Ružomberok A 6:2 STK DNV A

Tešíme sa jarnú časť a veríme, že v boji o záchranu najvyššej súťaže budeme úspešní!

 

Na štvrté kolo do Rožňavy a Rybníka sme vycestovali s očakávaním tvrdých a vyrovnaných bojov. Aj keď jednotlivé zápasy boli často vyrovnané, výsledkovo sa to neodzrkadlilo a prehrali sme na oko jednoznačne oba zápasy 2:6. Myslíme už na ďalšie dva zápasy koncom tohto týždňa, kde sa pokúsime zabodovať...

Geológ Rožňava A 6:2 STK DNV A

STK Rybník A 6:2 STK DNV A

 

Keďže nám štvrté kolo preložili, v bojoch sme pokračovali na domácej pôde v piatom kole. Privítali sme kvalitných súperov z Valče a Čadce, ale do súbojov sme išli s ambíciou na dobrý výsledok. S Valčou sme mali sľubný začiatok 2:0, ale dva prehraté súboje v piatych setoch na 9 nás vrátili opäť na začiatok a stavu 2:2. Celkovo sme opäť všetky päťsetové zápasy prehrali, boli spolu až tri, a súperovi sme podľahli 3:6.

S Čadcou sa predviedol excelentným výkonom Peťo Konrád - zaknihoval 3 body, senkundoval mu Jakub Takáč - ale na vyrovnanie Peťovho výkonu by potreboval premeniť v piatom sete s Blažekom matchbally za stavu 10:7 - ale naše piate sety... Prehrali sme všetkých 12 päťsetových zápasov, kliatbu prelomil Peťo Konrád v "šťastnom" 13. zápase v poradí, kedy sme konečne dotiahli päťseťák do víťaztva my... Snáď sa to už od teraz otočí a šťastena ostane pri nás. Remíza s Čadcou 5:5 je cenná, tešíme sa na dva výjazdy za súpermi v najbližších dvoch týždňoch a pokúsime sa nejaké tie bodíky do Devínskej priniesť...

STK DNV A 3:6 STO Valča A

STK DNV A 5:5 MSK Čadca A

 

V treťom kole sme sa po prvý krát predstavili na domácej pôde, ale odohrali sme dve nešťastné stretnutia. Napriek tomu, že sme neboli horší, ako súperi z východu - Michalovce a Vranov - obidva zápasy sme prehrali. Veľa zápasov je vyrovnaných, rozhoduje sa v koncovkách setov a my sme zatiaľ nevyhrali ani jeden päťsetový zápas - bilanciu na tieto zápasy máme 0:7... Ale taký býva šport, možno sa nám šťastena a pribúdajúce skúsenosti odvďačia v ďalších zápasoch. Ďakujeme za divácku podporu a myslím, že diváci neľutovali cestu do herne, videli po obiva dni kvalitný stolný tenis s napínavým priebehom stretnutí. 

STK DNV A 2:6 ŠKST Michalovce A

STK DNV A 4:6 MŠK VSTK Vranov A

 

Druhé kolo v klasickom formáte dvojzápasu piatok - sobota sme začali na palubovke Vydran. Zistili sme,  akou kvalitou momentálne disponuje jednoznačný kandidát na tohoročný titul - aj keď sme bojovali a Peťo Konrád predviedol výborný výkon proti Zolovi Lelkešovi, na bod nám to v stretnutí nestačilo... Počnúc sobotou v Nových Zámkoch naše ambície stúpali, okrem dobrej hry si postupne začíname trúfať aj na celkový výsledok - A PRIŠLO TO!!! Máme prvé víťaztvo!!! Vďaka kolektívnemu výkonu a rovnomernému bodovaniu všetkých našich hráčov sme sa mohli tešiť po prvýkrát z pocitu víťazstva v stretnutí, čo nás dobre naladilo na ďalšie súboje o 2 týždne na domácej pôde... Príďte nás povzbudiť!!!

SK Vydrany A 6:0 STK DNV A

Interspead N. Zámky A 3:6 STK DNV A

 

EXTRALIGA ZAČALA!

Na prvé boje v extralige sme sa vybrali na "Záhorácke derby" do Malaciek. Malacky skončili v minulom ročníku na vynikajúcom 3. mieste a do tohto ročníka nastupujú rebríčkovo v ešte kvalitnejšej zostave, ale v zápase sme sa výkonom nestratili. Diváci si prišli na svoje pri množstve výborných výmen, napínavých koncoviek setov - veď 14 setov skončilo minimálnym rozdielom dvoch loptičiek... Skúsenosti domáci pretavili do výsledkovo jednoznačnej výhry, ale výkon nášho družstva nesklamal a do ďalších bojov sa pozeráme optimisticky. Ďakujeme za podporu značnej diváckej kulise!

MSK Malacky A   6:1  STK DNV A

Kompletný zápis

 

 

 

 

Upozornenie

24.01.2012 16:53

STK DNV upozorňuje všetkých hráčov, že s platnosťou od 1.1.2012, na základe rozhodnutia vedenia školy, v ktorej máme prenajatú ST herňu, je prísne zakázané vstupovať do ST herne bez prezutia. Povolený vstup je len po prezutí alebo s použitím návlekov. Za dodržiavanie tohto nariadenia je zodpovedný prenajímateľ, a teda nikoho z hráčov alebo z ich sprievodu nepustíme do ST herne bez prezutia alebo bez použitia návlekov. Návleky nezabezpečujeme.

STK DNV