Po prvej polovici sezóny 2019/2020

Prvá polovica sezóny 2019/2020 skončila, tak si poďme povedať ako dopadla:

Dievčatá Veronika Drobová, Noemi Némethová a hosťujúca Nina Darovcová (Karlova Ves) v Extralige dorasteniek figurujú na výbornom štvrtom mieste s tromi výhrami a dvomi prehrami.

Družstvo DNV A reprezentuje náš klub v prvej lige, západ. Po prvej časti sezóny sú žiaľ na chvoste tabuľky s jedenástimi prehrami.

V tretej Bratislavskej lige oblieka dres Devínskej Novej Vsi silná zostava. Po prvej polke kraľuje DNV B tabuľke bez strateného bodu s jedenástimi výhrami.

DNV C v piatej lige figurujú na predposlednom mieste s dvomi remízami a deviatimi prehrami.

So stratou jediného bodu za jednu remízu a desiatimi výhrami je DNV D na čele tabuľky s pohodlným nádskokom piatich bodov.

Piate družstvo, teda DNV D je po polovici odohraných zápasov v siedmej lige na piatej priečke. So skóre štyri výhry, tri remízy a štyri prehry sa držia v hornej polovici tabuľky.

Naši najmladší nás reprezentujú v ôsmej lige v družstve DNV F. Prezimovali na peknom siedmom mieste so štyrmi výhrami a siedmimi prehrami.

Ako posledné družstvo nás reprezentuje DNV G v deviatej lige, kde sa držia v strede tabuľky na piatom mieste so šiestimi výhrami, jednou remízou a štyrmi prehrami.


 

Výsledky všetkých krajských ligových zápasov DNV môžete nájsť tu.

 

Upozornenie

24.01.2012 16:53

STK DNV upozorňuje všetkých hráčov, že s platnosťou od 1.1.2012, na základe rozhodnutia vedenia školy, v ktorej máme prenajatú ST herňu, je prísne zakázané vstupovať do ST herne bez prezutia. Povolený vstup je len po prezutí alebo s použitím návlekov. Za dodržiavanie tohto nariadenia je zodpovedný prenajímateľ, a teda nikoho z hráčov alebo z ich sprievodu nepustíme do ST herne bez prezutia alebo bez použitia návlekov. Návleky nezabezpečujeme.

STK DNV