Otváracie hodiny počas letných prázdnin

Počas obdobia letných prázdnin bude herňa otvorená utorky a štvrtky v čase od 18:00 do 20:00

 

Ako vyzerala sezóna 2018/2019

To, že táto sezóna bude extrémne úspešná nám mohli predpovedať už prvé turnaje sezóny, teda Satelity. V Českom Hluku Veronika Drobová vybojovala perfektné tretie miesto a odštartovala svoju medailovú žatvu na túto sezónu.
Počas celej sezóny deti zbierali úspechy aj na poliach turnajov SPM, avšak medaile im vždy nakoniec ušli. Rebríčkovo sa do TOP8 v slovenskom rebríčku dostali počas sezóny až traja naši hráči. Milanko Godál v najmladších žiakoch chvíľku figuroval na siedmom mieste a Adamko Ódor rovnako v najmladších žiakoch na siedmom mieste. Najvyššie sa v celoslovenskom rebríčku vyšplhala až na šiestu priečku Noemi Némethová.
V krajských turnajoch bola už situácia úplne iná. V najmladších žiakoch Adamko Ódor uchmatol jedno zlato a Milanko Godál dva bronzy. V mladších žiakoch ešte na konci roka stihol Paťo Godál vybojovať jednu bronzovú medailu, kým ho vek posunul do starších žiakoch. V starších žiakoch dokázal tiež vybojovať jednu bronzovú medailu. Dievčatá si medaily podelili dvakrát rovnako, keď v dorastenkách bola Noemi Némethová dvakrát druhá a Veronika Drobová dvakrát tretia. V starších žiačkách Veronika Drobová premenila oba svoje štarty na víťazstvo a po zisku dvoch zlatých medailí si odnášala aj pohár víťazky Bodovacích Turnajov Mládeže BA-TT.
Na Majstrovstvách kraja naši zverenci opäť pobrali nejednu medailu. V najmladších žiakoch skončil Adamko Droba strieborný a Milanko Godál s Adamkom Ódorom bronzoví. Veronika Drobová si odniesla hneď dve medaily, keď v starších žiačkach skončila na tretej priečke a v dorastenkách si polepšila ešte o jedno miesto a skončila druhá.
Úplný záver sezóny boli Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov. Tento rok zahrali dievčatá perfektne štvorhry. Najprv v starších žiačkach skončili Veronika Drobová spolu s Noemi Némethovou bronzové a neskôr v kategórií dorastencov Veronika Drobová vybojovala po boku Kika Doubeka (K. Ves) rovnako bronzovú medailu zo zmiešanej štvorhry.
Všetkým gratulujeme za perfektnú sezónu a držíme palce, aby sme o rok mohli znovu takto pozitívne rekapitulovať a aby zbierka medailí a úspechov bola ešte o niečo krajšia.

 

Sezóna 2018/2019 bola doteraz najúspešnejšia. V kategórii najmladších žiakov obsadili naši zverenci na majstrovstvách kraja prvé aj tretie miesto. Družstvo mladších žiakov skočilo na majstrovstvá kraja strieborné a na majstrovsvtách Slovenska skočili na ôsmom mieste. Starší žiaci doniesli z majstrovstiev kraja tiež zlato a na majstrovstvách Slovenska skončili ôsmy. Staršie žiačky majstrovstvá kraja vyhrali a na majstrovstvách Slovenska vybojovali vynikajúcu striebornú medailu. A v extralige dorasteniek skončili naše dievčatá na konečnom šiestom mieste.

 

Po skončení ligových súťaží stolnotenisová sezóna vrcholí mládežníckymi turnajmi. Tohtoročná séria Majstrovstiev Slovenska sa nezaobišla bez účasti mladých talentov zo STK DNV. Ako prvé zahviezdili Veronika Drobová s Noemi Némethovou, keď na Majstrovstvách Slovenska starších žiačok perfektne vybojovali bronzovú medailu vo štvorhre. Krátko nato naša ostrieľaná dievčenaká dvojica zobrala posilu v osobe Lucky Puškárovej na Majstrovstvá Slovenska družstiev starších žiačok a spoločne vybojovali vynikajúcu striebornú medailu. O tretí medajlový úspech sa postarala Veronika Drobová po boku Kristiána Doubeka z Karlovej Vsi. V zmiešanej štvorhre na Majstrovstvách Slovenska dorastu sa fenomenálne prebojovali cez vysoko nasadené dvojice až do semifinále a domov si odniesli bronzové medaily.

 

Základná sezóna sa nám skončila, tak si ju poďme zhodnotiť.

DNV A odohrali historicky prvú sezónu v extralige. Napriek všetkej snahe sa chalanom nepodarilo udržať a až do predposledného zápasu boli stále v hre. Nakoniec sa pravdepodobne uplatnila nováčikovská daň, alebo nervozita s prvej sezóny v extralige. Chalani prehrali veľa zápasov 2:3 a potom aj vyrovnané stretnutia končili prehrou. Na vysvedčení teda svieti jedenásta priečka so skóre 3 výhry, 6 remíz (druhý najviac z celej súťaže) a 12 prehier.

DNV B súverénne preplávalo druhou ligou bez straty jediného bodu. Chalani porazili koho sa dalo a ako sa dalo a s priemerným skóre na zápas 14:4 sa stali suverénmi druhej ligy. Na vysvedčení jednotka s hviezdičkou a perfektné skóre 22 - 0 - 0.

DNV C v piatej lige počas skoro celej sezóny išlo v šľapajách DNV B a veľmi dlho sa držali bez straty bodu. Nakoniec však na vysvedčení skóre 20 - 1 - 1, ale traja najlepší hráči v úspešnosti sú naše nepriestrelné trio, takže na vysvedčení rovnako jednotka s hviezdičkou.

DNV D sa v siedmej lige po vzore DNV B a DNV C nechcelo nechať zahanbiť a rovnako aj oni svoju súťaž vyhrali. Na vysvedčení teda tiež jednotka so skóre 17 - 2 - 3.

DNV E v siedmej lige sekundovalo DNV D a sezónu ukončili v strede tabuľky s rozpočtom vyrovnanejším, ako väčšina štátov. Konečné skóre krásne symetrické 10 - 2 - 10.

DNV F v deviatej lige vsadilo na mladú krv a naši najmenší hráči celú sezónu zbierali skúsenosti. V konkurencií starších a skúsenejších borcov obstáli výborne a podobne ako DNV E s krásne vyrovnaným a symetrickým skóre 10 - 0 - 10.

 

Výsledky všetkých krajských ligových zápasov DNV môžete nájsť tu.

 

Upozornenie

24.01.2012 16:53

STK DNV upozorňuje všetkých hráčov, že s platnosťou od 1.1.2012, na základe rozhodnutia vedenia školy, v ktorej máme prenajatú ST herňu, je prísne zakázané vstupovať do ST herne bez prezutia. Povolený vstup je len po prezutí alebo s použitím návlekov. Za dodržiavanie tohto nariadenia je zodpovedný prenajímateľ, a teda nikoho z hráčov alebo z ich sprievodu nepustíme do ST herne bez prezutia alebo bez použitia návlekov. Návleky nezabezpečujeme.

STK DNV