Článok v DeveXe _9_22
 
 

Rekapitulácia sezóny 2019/2020

Sezóna 2019/2020 bola tak ako všetko postihnutá pandémiou vírusu SARS-CoV-2 a bola ukončená predčasne.
 
Áčkari obsadili v prvej lige posledné miesto s bilanciou 0 výhier, 1 remíza a 17 prehier. Najúspešnejším hráčom družstva bol Dominik Hatvany s 35% úspešnosťou.
 
Béčkari suverénne ovládli tretiu ligu. Z celkových 18 zápasov vyhrali až 17 a súťaž ovládli so sedem bodovým náskokom oproti druhému Educu A. Suverenitu Béčkarov potvrdzuje aj tabuľka úspešnosti jednotlivých hráčov, ktorú ovládol Robo Komorovský a v tesnom závese je tretím najúspešnejším hráčom tretej ligy Kiko Kovanič. Tabuľke úspešnosti štvorhier rovnako vládol Robo Komorovský, ktorý za celú sezónu prehral len jedinú štvorhru.
 
Céčkari v tretej lige od začiatku bojovali čo im rakety stačili. Avšak po osemnástich zápasoch skončili na predposlednom mieste s dvomi výhrami a tromi remízami. Najúspešnejším hráčom spomedzi Céčkarov bol Gabo Fratrič s vyše 64% úspešnosťou.
 
Déčkari šiestou ligou preplávali s podobnou ľahkosťou ako Béčkari. Súťaž vyhrali s desať bodovým náskokom, pričom neprehrali ani jeden zápas a dva remizovali. Silu družstva dokazuje aj to, že medzi šiestimi najúspešnejšími hráčmi šiestej ligy sú až traja Devínskonovovešťania. Štefan Bunček druhý, v tesnom závese na treťom mieste Matúš Penkala a Paťo Godál šiesty najúspešnejší. V tabuľke úspešnosti štvorhier sa vynikajúco umiestnili Paťo Godál (štvrté miesto) a Matúš Penkala (piate miesto), čo len podčiarklo ich suverénnu sezónu.
 
Éčkari v siedmej lige ukazovali veľmi vyrovnané výkony a ukončili sezónu v strede tabuľky na siedmom mieste. Na svoj účet si pripísali šesť víťazstiev a štyri remízy. Najúspešnejším hráčom Éčkarov bol Štefan Kresan s takmer 60% úspešnosťou výhier.
 
eFkári si ôsmej lige počínali podobne ako Éčkari a skončili taktiež na siedmom mieste. Do osemnásteho kola sa im podarilo vyhrať osem zápasov a jeden remizovať. Najúspešnejším hráčom sa stal Adam Ódor s takmer 63% úspešnosťou.
 
Géčkari v deviatej lige skončili presne v strede tabuľky na šiestom mieste s ôsmimi výhrami a dvoma remízami. Najúspešnejším hráčom Géčkarov sa stal Štefan Németh s takmer 70% úspešnosťou.

 

Po prvej polovici sezóny 2019/2020

Prvá polovica sezóny 2019/2020 skončila, tak si poďme povedať ako dopadla:

Dievčatá Veronika Drobová, Noemi Némethová a hosťujúca Nina Darovcová (Karlova Ves) v Extralige dorasteniek figurujú na výbornom štvrtom mieste s tromi výhrami a dvomi prehrami.

Družstvo DNV A reprezentuje náš klub v prvej lige, západ. Po prvej časti sezóny sú žiaľ na chvoste tabuľky s jedenástimi prehrami.

V tretej Bratislavskej lige oblieka dres Devínskej Novej Vsi silná zostava. Po prvej polke kraľuje DNV B tabuľke bez strateného bodu s jedenástimi výhrami.

DNV C v piatej lige figurujú na predposlednom mieste s dvomi remízami a deviatimi prehrami.

So stratou jediného bodu za jednu remízu a desiatimi výhrami je DNV D na čele tabuľky s pohodlným nádskokom piatich bodov.

Piate družstvo, teda DNV D je po polovici odohraných zápasov v siedmej lige na piatej priečke. So skóre štyri výhry, tri remízy a štyri prehry sa držia v hornej polovici tabuľky.

Naši najmladší nás reprezentujú v ôsmej lige v družstve DNV F. Prezimovali na peknom siedmom mieste so štyrmi výhrami a siedmimi prehrami.

Ako posledné družstvo nás reprezentuje DNV G v deviatej lige, kde sa držia v strede tabuľky na piatom mieste so šiestimi výhrami, jednou remízou a štyrmi prehrami.


 

Výsledky všetkých krajských ligových zápasov DNV môžete nájsť tu.

 

Upozornenie

24.01.2012 16:53

STK DNV upozorňuje všetkých hráčov, že s platnosťou od 1.1.2012, na základe rozhodnutia vedenia školy, v ktorej máme prenajatú ST herňu, je prísne zakázané vstupovať do ST herne bez prezutia. Povolený vstup je len po prezutí alebo s použitím návlekov. Za dodržiavanie tohto nariadenia je zodpovedný prenajímateľ, a teda nikoho z hráčov alebo z ich sprievodu nepustíme do ST herne bez prezutia alebo bez použitia návlekov. Návleky nezabezpečujeme.

STK DNV